Відбулося чергове розширене засідання Ради Київської обласної ветеранської організації Асоціації МВС України

23 березня 2017 року відбулося чергове розширене засідання Ради Київської обласної ветеранської організації Асоціації МВС України.

На засідання Ради були запрошені Джига Микола Васильович генерал – полковник міліції, працював в МВС на посаді Першого заступника Міністра МВС України –начальника Головного Управління боротьби із корупцією і організованою злочинністю та інших керівних посадах , народного Депутата України 5, 6 і 7 скликань; Карацюба Анатолій Миколайович, генерал–лейтенанта міліції, заступник Голови Ради Асоціації ветеранів МВС України , заслужений юрист України; помічник народного Депутата України Сольвара Руслана Миколайовича – Бурдик Олеся Василівні та інші поважні особи.

Відкрив засідання Голова Київської обласної організації Асоціації ветеранів МВС України Володимир Шкуратенко,який доповів «Про стан роботи з ветеранами та пенсіонерами в первинних ветеранських організаціях Київської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України та завдання щодо її покращення». Констатовано той факт, що Київська обласна ветеранська організація нараховує в своїх рядах понад вісім тисяч ветеранів та пенсіонерів МВС і об’єднує 34 первинні ветеранські організації. В своїй промові він відмітив професіоналізм активів ветеранських осередків, які роблять все можливе, щоб ветерани та пенсіонери мали гідну підтримку (матеріальну, юридичну, соціальну) у вирішенні своїх проблемних питань. голова ветеранської організації.

Представники Асоціації ветеранів МВС України, голови ветеранських організацій обмінялись досвідом роботи, розглянули проблемні питання та завдання. Одним з пріоритетних напрямків МВС є піклування про своїх ветеранів. Хтось із них одержав поранення, віддав усі свої сили нелегкій роботі в правоохоронних органах і боротьбі зі злочинністю. Тому нинішньому поколінню правоохоронців необхідно пам’ятати це та проявляти турботу про цих людей, які десятки років тому зв’язали свої долі з нелегкою професією солдата правопорядку та залишились вірними своїй професії на все своє життя. Заступник Голови Ради Асоціації ветеранів МВС України Анатолій Карацюба доповів , що на сьогодні вдалося зробити щодо актуального питання перерахунку пенсій, збереження соціальних пільг і гарантій. Разом з громадськими організаціями, які діють при МВС України, при допомозі деяких народних депутатів, Асоціація ветеранів МВС України домоглася усунення податкового навантаження на пенсії, і прийняття Закону України №900 від 23 грудня 2015 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» що стало підставою для перерахунку пенсій. З метою вирішення питання щодо перерахунку пенсій підготовлені і направлені Звернення Асоціації ветеранів МВС України «Про визнання Національної поліції правонаступником міліції України» за підписом майже 26,5 тисяч пенсіонерів та ветеранів до Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради України. на які отримали формальні відписки. 2 грудня 2016 року направлений лист Прем’єр-міністрові, Голові Верховної Ради України щодо перерахунку пенсій органів внутрішніх справ. Відповідь – нема підстав для перерахунку пенсій. 10 грудня 2016 року Міністром внутрішніх справ України направлений лист Прем’єр –міністрові України Гройсману В.Б. «Про ситуацію щодо перерахунку пенсій колишніх працівників міліції та необхідна кількість для цього коштів». На протязі другої половини 2016 року до уряду України направлені звернення від усіх обласних ветеранських організацій щодо перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ. Отриманні відписки. 17 грудня 2016 року відбулася зустріч ветеранського активу Асоціації з Міністром внутрішніх справ України, на якій було розглянуто питання щодо перерахунку пенсій пенсіонерам та ветеранам органів внутрішніх справ. 19 грудня 2016 року представники Асоціації ветеранів МВС України зустрічалися з Головою Верховної Ради України Парубієм А.В., Міністром соціальної політики Ревою А.В., головою комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Третяковим О.Ю. і передали їм вимоги ветеранів щодо вирішення питання перерахунку пенсій ветеранам органам внутрішніх справ.

11 січня 2017 року направлений лист Прем’єр-міністрові, Голові Верховної Ради України щодо перерахунку пенсій. Відповіді позитивної не отримали.

30 січня 2017 року Асоціація ветеранів провела Форум ветеранів у ході якого було розглянуто питання щодо перерахунку пенсій ветеранам органів внутрішніх справ. 3 лютого голова Ради Асоціації ветеранів МВС України Корнійчук В.М. узгодив з Державним секретарем МВС України Тахтаєм О.В. питання щодо підпису та направлення до Пенсійного фонду України Повідомлення про підстави перерахунку пенсій, яке в послідуючому було відправлено.

14 лютого 2017 року Пенсійний фонд України направив лист МВС України з проханням надати додаткову інформацію щодо перерахунку пенсій. В теперішній час, за участю ветеранів Асоціації МВС України, іде опрацювання низки питань, які поставив Пенсійний фонд України.

20 лютого за участю ветеранів Асоціації завершена робота щодо підготовки Порівняльних таблиць посад міліції до поліції і наказом МВС України №138 від 20.02.17р. вони затверджені та направлені на опрацювання Міністерством Юстиції України. Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 17.02.2017 № 138 «Про затвердження Переліку посад осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що прирівнюються посадам поліцейських » в Мінюсті зареєстрований 15 березня 2017 року і уже отриманий МВС 21 березня п.р. Щодо наказу МВС №45 від 20.01.2017 «Про затвердження Інструкції про порядок організації роботи з оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій» на сьогоднішній день то останній не зареєстрований в Мінюсті , відкликається на доопрацювання і буде “універсальним” не тільки стосуватись працівників ОВС а і інших категорій військових відомств.

Основні перепони створюються Міністерством соціальної політики України , як вважає Рева Андрій Олексійович під виглядом реформи можно і не підвищувати пенсії, однак міністерством зроблено замовлення на 4,5 мільярди гривень для перерахунку пенсій.

В теперішній час ветеранські організації Асоціації ведуть роботу щодо залучення депутатів всіх рівнів до вирішення пенсійного та соціальних питань пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

Закінчився захід на оптимістичній ноті – життя продовжується і поки ветерани об’єднані, поки їх пам’ятають та шанують сьогоднішні колеги, доти буде битися полум’яне серце справжнього правоохоронця. Адже не даремно кажуть – колишніх міліціонерів не буває!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *