Відбулося позачергове чергове розширене засідання Ради Київської обласної ветеранської організації Асоціації МВС України

14 лютого 2018 року, у мальовничому місці Пуща-Водиця м. Києва по вул. Вишгородська 85-а відбулося позачергове чергове розширене засідання Ради Київської обласної ветеранської організації Асоціації МВС України. В цей день ветерани МВС зібрались на урочистий захід, щоб вшанувати пам’ять полеглих у тих боях, пам’ять тих, хто не дочекався чергової річниці.

Вшанувати учасників бойових дій, що воювали на території інших держав. На початку заходу учасники хвилиною мовчання вшанували своїх побратимів, які загинули в боях як за межами країни, так й захищаючи свій народ від російсько-терористичних військ на сході держави. Тисячі українців змушені були брати участь у цих несправедливих, загарбницьких війнах. Проте наші земляки відстоювали не імперські інтереси, а захищали один одного, допомагаючи побратимам переносити всі незгоди війни задля спільного повернення на Батьківщину. Понад 150 ветеранів МВС Київщини, серед них і 12 ветеранів ГО «Ветерани та пенсіонери ОВС» Фастівщини, що брали участь в бойових діях на території інших держав. Під час заходу ветерани отримали почесні відзнаки та грамоти від керівництва обласних органів влади. Зокрема, було нагороджено ветерана війни в Афганістані майора міліції у відставці Мазур Івана Володимировича. Також нагороди отримали чимало ветеранів-афганців, які у важкий для країни час стали на захист її незалежності, брали участь у боях на сході та передавали свій досвід молодшому поколінню воїнів, займались активною волонтерською діяльністю. Війна, у якій брали участь 150 тисяч наших співвітчизників, з них 3360 загинули, 72 пропали безвісти або потрапили у полон, закінчилася двадцять вісім років тому. Афганська війна забрала синів у 2729 українських матерів, зробила вдовами більш як пів тисячі жінок, а сиротами – 711 дітей. Пораненими з Афганістану повернулося 8 тисяч українців, а понад 6 тисяч залишилося інвалідами. Зараз інвалідність має кожен п’ятий український “афганець”. Батьківщину не обирають, і ми щиро пишаємося нашими земляками, які були вірними присязі та гідно несли службу у гарячих точках. І сьогодні ці мужні чоловіки не стоять осторонь подій, що відбуваються у нашій державі.

На зустріч з членами Київської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України прибув народний депутат України лідер ОБ Юрій Бойко, який заявив що ОБ буде відстоювати права пенсіонерів МВС та військових пенсіонерів. Справедливість у відношенні цих людей повинна бути відновлена. Те, що сталося з пенсіями ветеранів правоохоронних органів і військових пенсіонерів – це неподобство. Це у мене вже шоста зустріч. Люди доведені до відчаю і вже не вірять, що нинішня влада зможе виправити ситуацію, – сказав парламентарій.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *