25 червня відбудеться церемонія прощання з Віктором Станіславовичем Іванетою, який загинув в зоні проведення АТО, захищаючи кордони та честь рідної країни.

IvanetaVS

25 червня відбудеться церемонія прощання з Героєм-фастівчанином, патріотом України, мужнім воїном Віктором Станіславовичем Іванетою, який загинув в зоні проведення АТО, захищаючи кордони та честь рідної країни.

Віктор Іванета народився 08 грудня 1976 року в сім’ї робітників в с.Кропивня Іванківського району Київської області. У 1983 році пішов у перший клас Кропивнянської школи, яку закінчив у 1993 році. Після отримання атестату працював різноробочим в одній із київських військових частин. У 2002 році, одружившись, переїхав до міста Фастів із родиною. Невдовзі Віктор Станіславович став батьком двох чудових донечок 2004 та 2008 року народження.

З 2000 року Віктор Іванета працював слюсарем-складальником в ТОВ «Реклама-Сервіс» в с.Малютянка.

Віктор був справжнім чоловіком та мав світлу душу. З 2008 року допомагав будувати Собор Святого Миколая у місті Фастів. Не зміг залишатися осторонь подій на сході України, і у червні 2014 року пішов добровольцем в батальйон міліції «Київщина». Наприкінці 2015 року був переведений до полку «Миротворець», де й працював. Під час служби отримав звання сержанта міліції.

Загинув 23 червня 2016 року під час виконання службового обов’язку.

25 червня об 11:00 Героя відспівають в храмі Святого Миколая, після чого фастівчани зможуть
попрощатися із захисником на площі перед міським Палацом культури. Царство Небесне Герою! Низький уклін родині захисника! Фастів сумує разом з вами…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *